• Офіційний партнер
  • Партнери
  • Офіційний партнер
  • Локація
  • Партнер смуги перешкод
  • Офіційний партнер
  • Youtube партнер
  • Водний партнер
  • Страховий партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор

Новини

28.05.2024

Список фіналістів – Індивідуальна участь

Фінальний список фіналістів в індивідуальних змаганнях  “Хто перший” 2024 визначено. (оновлено 28.05.2024)

Переглянь список, можливо, серед них є і ти! Якщо так, вітаємо!

Увага! Всі учасники, які пройшли в наступний раунд (фінал) будуть автоматично зареєстровані на фінальну частину змагань.

У підтвердження вашої реєстрації ви отримаєте лист-підтвердження на вказану пошту при реєстрації на онлайн відбір.

Додаткова реєстрація не відбувається.

 

Видача стартових пакетів відбудеться:

– 31.05.2024 (п’ятниця): 12:00 – 20:00 (Адреса – м. Київ, Дніпровська набережна, 12 –  ТРЦ River Mall);

– 01.06.2024 (субота): 09:00–09:30 (Адреса – м. Київ, Дніпровська набережна, 12 –  ТРЦ River Mall);

Отримання стартового пакета – є обов’язковою умовою участі у змаганні.

 

Ім'яПрізвищеМістоКлуб
ДаринаГочКиївAPF
АрінаРішкевичКИЇВБригантина
ПавлоШевченкоКиївSLS CLUB
АртемФомінськойКИЇВ
АрінаТатарчукКИЇВ
АлінаКоломеєцьВишневе
АлісаБиковаКИЇВ
ЛіяБиковаКИЇВ
ОлександрРосликКривий Ріг
ДмитроЮщенкоКИЇВVodafone Ukraine Team
МаркБорисенкоВишгородNinja Academy Ukraine
МіланаКунцевськаКИЇВ
DulskyiBohdanКИЇВ
ЄлизаветаПечерськаКИЇВAPF
ОлексійСоколовКиївAPF
МихайлоКривенцовКИЇВSLS CLUB
КсеніяМатюкКИЇВSLS CLUB
ЯнаЩурКИЇВSLS CLUB
ДмитроГоженкоКИЇВSLS CLUB
АдалінГєлмеділерКИЇВ
ВладиславРибчинськийКиїв
ОлександрЖитникКИЇВSLS CLUB
МаркСліпенкоКиїв
АідаІсмаїловаКИЇВ
АртемКрасновКИЇВ
ІринаЗелінськаКИЇВ
ДаниїлЛисийКИЇВSLS CLUB
ІванКолібабаKyivSLS CLUB
МихайлоМаксимовКиїв
МаксимБганКИЇВSLS CLUB
АнтонАгафоновКиїв
МаркРоманчукКиївSLS Club
АндрійКуницькийКИЇВCapitaltri
СоломіяКабановаКИЇВ
МихайлоВласовКиївСК "РУКБО"
ВіраДубковаОлександрія
ОлександрМихайленкоКИЇВSLS CLUB
ЗлатославаДенисоваКИЇВ
ЄвгенПередерійКИЇВ
ІгорТатарчукКИЇВ
АмірЕфендієвКИЇВadidas Runners Kyiv
МирославаГлазуноваКИЇВAeroStar-TeamOne
ВладМартинюкКИЇВKyiv Trail Runners (KTR)
МаксимНечипоренкоКИЇВSLS CLUB
ТанессаЛашинаКИЇВ
ВікторіяТищенкоКИЇВ
АндрійТурковськийКИЇВ
ГлібГромоздаКИЇВSLS CLUB
Єва-СофіяКонрадійКИЇВНе маю клуба
ДенисСомінКИЇВ
ОлександраЛупанКиїв
СергійМазунКИЇВ
ЄлизаветаДонецьКИЇВAPF
ЗієнкоДмитроВишгородNinja Academy
МаркСоловйовКИЇВ
АнастасіяСоловйоваКИЇВ
МаксимКравчукКИЇВ
БогданВоловикКИЇВ
DanyloTymchenkoКИЇВ
ЮрійАндрусикКИЇВ
МихайлоПершинКИЇВHIITBanda
СоломіяБурлакаКиїв
МихайлоАндрощукКиїв
МаксимФесенкоКиївSLS CLUB
ТимурШимченкоКИЇВSLS CLUB
АртемТруновКИЇВSLS CLUB
АнастасіяСамусєваКИЇВSLS CLUB
Мар'янаБобіренкоІрпінь
ХаритоновТимофійКиев
ІлляСамойленкоКиев
НікітаЄрмоленкоКИЇВ
ІванГалацевичКИЇВSLS CLUB
КирилоЛасякКИЇВAPF
ІлляЗдрількоКИЇВAPF
СвятославЧорнухаКременчук
МикитаСередаКИЇВSLS CLUB
МихайлоПольчинКИЇВ
ОлексійЗапорожецьКИЇВ
НазарійГончаренкоКИЇВ
СонцедарСтарченкоКИЇВSLS CLUB
ДмитроЖеломськийКИЇВSLS CLUB
КатеринаЧудаковаКИЇВ
АртемВащенкоКИЇВSLS CLUB
СоломіяЖурбаКИЇВ
МаксимКушільКИЇВAPF
ДенисМунтянуКИЇВSLS CLUB
IlliaKorotkyiКИЇВSLS CLUB
АртемШибаєвКИЇВSLS CLUB
КСЕНІЯВОЛКОВАКропивницькийVodafone Ukraine Team
АндрійЗелінськийКИЇВ
ДаринаСтефаненкоКИЇВ
МихайлоВеремієнкоКИЇВadidas Runners Kyiv
ЗлатаСвірськаКИЇВ
ЗлатаВолинецьЖитомир
МатвійТкачукЖитомир
ВеронікаКириленкоКиївська обл.
ОлександрМеленюкКиїв
АндрійЛеньгаКИЇВAPF
ТимофійЗаглядаКИЇВНе маю клуба
ОлександраСальникКИЇВ
ДенисСучокКИЇВСпорт-Академія "ПРЕСТИЖ"
РоманЯкимецьКиів
ВадимСибірКиївadidas Runners Kyiv
ТимофійВойтенкоКиївська обл.
ЄвгенБенькоКИЇВ
БогданХацкоКИЇВ
АндрійЧепуркоКИЇВ
МихаілПеребийнісКиїв
ДаніілПеребийнісКиїв
РенатТухтаєвКиїв
ОлексійБашмановськийКИЇВSLS CLUB
МатвійІвановKyiv
РозаліяНебивайловаСофіївська Борщагівка
ВіталійТіщенкоКИЇВ
ВеронікаВойтенкоВишневе
СтаніславФілатовВишгородTRIBE10
ОлексійЯстремськийКиївська обл.
ОмелянЗуєвКиїв
СофіяГУЛИККИЇВДЮСШ “Київ спортивний”
АртемКосикКИЇВСК "НАУКОВЕЦЬ" (Sport club Scientist)
АндрійБердановКИЇВNinja Academy Ukraine
КирилоЧапакКИЇВ
ГлібСербіненкоКривий Ріг
ЛізаКузубКиїв
ГеоргійДяченкоКИЇВIron Volunteers
МатвійМодлінськийКИЇВSLS CLUB
SavvaKrasnikovКИЇВ
НікаЗубарВінницяAir Fitness 365
АртемСамусєвКИЇВSLS CLUB
КостянтинСоповськийІрпінь
АристархГарбузовКИЇВSLS CLUB
ДомінікаКрітКИЇВНе маю клуба
СерафімСкибаКиївLeopardAss
МехедаРостиславКИЇВ
ПавлоБіба-АтанасовКИЇВAPF
АртемСоколовКиївAPF
АнастасіяАронецьКИЇВAPF
КамілаЗагураКиївSLS CLUB
ВарвараГончаренкоКИЇВ
ІваннаПетренкоКИЇВНе маю клуба
МаргаритаПетренкоКИЇВНе маю клуба
КатеринаТроцькоКИЇВ
ДанилоЛебеденкоКИЇВSLS CLUB
ЮрійСаргізовЖитомир
ВеронікаЖурбаКИЇВ
БогданРибчинськийКиїв
ВалеріяБондарчукЖитомир
МаринаЩегловаКИЇВ
ЕльдарШишакКИЇВ
ІгорЄщенкоКИЇВSLS CLUB
ДанилоАнпилоговКИЇВAPF
ІванКовальовКИЇВ
ІлляПилипенкоКиївSLS CLUB
PolonchukMiroslavaКИЇВSLS CLUB
АндрійКолібабаKyivSLS CLUB
ЗлатаОпальникКИЇВ
БабійВалеріяЖитомир
ІгорМаксименкоKyiv
ОлегМаксименкоKyiv
ВсеволодІсатаєвКИЇВ
АртемПетрикКиїв
КьяраХалєєваКИЇВ
ЮрійСаргізовЖитомир
ВеронікаДемиденкоКИЇВ
МаркКоношОбухів
ВолодимирБенькоКИЇВ
АндрійГоменюкКиїв.
КатеринаПроцикКИЇВAeroStar-TeamOne
АнтонінаПоскрипкоКИЇВSLS CLUB
ГевчукМаксимКИЇВSLS CLUB
ДіанаПоночевнаКИЇВ
АнтонКушнірКИЇВ
ОлександрЛяхКИЇВTriLab
БіленькийРоманКИЇВAPF
ТимофійАдаменкоКИЇВVodafone Ukraine Team
БербенЄвгенійКИЇВSLS CLUB
ЗахарГур'євКиївAPF
ОлександрПанченкоКИЇВSLS CLUB
СофіяЗдрількоКИЇВAPF
МаксимПечерськийКИЇВAPF
МиколайСтолбчевськийКИЇВSLS CLUB
КирилоЗапорожецьКИЇВ
ЄвгенТроцькоКИЇВ
ЄваНерихЖитомир
РоксоланаМихнюкЖитомир
ВасилинаТкачукЖитомир
ЄгорБезуглийКИЇВ
БогданГрищенкоКИЇВ
МаркЩелконоговКИЇВ
ТимофійТимченкоХерсон
МиколаЛєсновКиївська обл.
АрінаСидоренкоКИЇВ
ВадимДорошВишгород
МихайлоКривенкоКИЇВ
ПавлоСкринникКИЇВ
ВсеволодДовганінецьКИЇВСК "РУКБО"
ЕміліяДовганінецьКИЇВСК "РУКБО"
ЄваДеледивкаКИЇВadidas Runners Kyiv
ОлександрКурудзякКИЇВ
ТетянаТіщенкоКИЇВ