• Офіційний партнер
  • Партнери
  • Офіційний партнер
  • Локація
  • Партнер смуги перешкод
  • Офіційний партнер
  • Youtube партнер
  • Водний партнер
  • Страховий партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор

Новини

03.06.2024

Незламний характер та сила духу юних супергероїв, або Як пройшов “Хто перший. Літо 2024”

“Хто перший. Літо 2024” – спортивно-розважальні змагання від компанії Run Ukraine, які об’єднали юних супергероїв від 7 до 14 років, їх батьків та зіркових капітанів.

Упродовж двох днів, 1 та 2 червня, близько трьохсот юних атлетів з усієї України, які, між іншим, пройшли онлайн відбір, демонстрували неймовірні фізичні здібності та якості, змагаючись в індивідуальних та командних змаганнях. Адже в онлайн відборі взяло участь більше тисячі учасників, але лише найспритніші  змогли потрапити до фінального етапу в ТРЦ “River Mall”, де на їх чекала смуга перешкод з елементами гімнастики, паркуру та OCR.

«Компанія Run Ukraine вже вдруге проводить дитячі  змагання такого формату. Ми вже активно працюємо над організацією осіннього варіанту “Хто перший”. Інтерес, рівень та кількість учасників продовжує зростати, а отже ми рухаємося у правильному напрямку. Наша мета — продемонструвати дітям, що спорт може бути цікавим та захоплюючим, а ще загартовує характер. Сила духу 7-8 річних атлетів, які долають смугу перешкод, вчаться опановувати страх, емоції та не здаються — це захоплює», – говорить директорка з маркетингу та комунікацій компанії Run Ukraine Вікторія Веремієнко.

Окрім смуги перешкод, ще однією особливістю “Хто перший” є зіркові капітани, які своїм прикладом мотивують юних спортсменів до нових звершень. Цього разу до проєкту доєдналися заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова, директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан,  спортивний журналіст Ігор Циганик та бронзова призерка Олімпійських ігор Наталія Ляпіна, які допомагали, підтримували та надихали атлетів під час забігу. А чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая ще й випробував усі перешкоди, подолавши дистанцію з однією з учасниць. 

«Дуже радий, що вдалося долучитися до команди капітанів та підтримати змагання. Адже смуга перешкод дійсно крута, навіть місцями складна, але все одно видовищна і захоплива», – говорить Георгій Зантарая.

Юні атлети змагались в індивідуальних змаганнях у чотирьох вікових категоріях. Наймолодшими були хлопці та дівчата 7-8 років, де перемогу здобули Олександр Михайленко та Єлизавета Печерська. Серед атлетів 9-10 років найкращими стали Артем Шибаєв та Дарина Гоч, а Павло Шевченко та Маргарита Петренко — серед хлопців та дівчат 11-12 років відповідно.  Зазначимо, що для Дарина і Павло здобули вже другу перемогу на “Хто перший”. У найстаршій віковій групі 13-14 років першими стали Захар Гур’єв та Єва Нерих.

Також варто згадати й про естафети, які відбулися у перший день заходу та були не менш видовищними й цікавими. У Командній естафеті, яка складається з чотирьох учасників, тріумфували команди з відповідними назвами “Швидкі” та “Профі” у категоріях 7-10 та 11-14 років відповідно.

А ще у стартовому містечку було багато дитячих активностей від партнера смуги перешкод ТМ “Вухастик”, де юні атлети могли перевести подих після забігу та пограти в настільний футбол й аерохокей, або ж підкорити скеледром під відкритим небом від Fanattic. Також всі охочі брали участь у майстер-класах з малювання та виготовлення слаймів від страхового партнера заходу, компанії TAS life.

Тож, “Хто перший. Літо 2024” – це не лише про емоційні, місцями складні, але все ж дуже видовищні змагання, а ще й про підтримку, дружбу та командний дух. Тому, вже в червні буде відкрита реєстрація на осінній етап “Хто перший”.

 

Організатор – Run Ukraine

Локація –  ТРЦ “River Mall”

Партнер смуги перешкод – ТМ “Вухастик”

Офіційний партнер – Winner

Офіційний партнер – START! 

Офіційний партнер – Ябко

Страховий партнер – TAS Life

Партнери: НОК України, Академія Різатдінової, Funattic, PAPASHON Kids, Smile

Співорганізатор –  Департамент молоді та спорту КМДА

Водний партнер –  Morshynska sport

YouTube партнер – DiviSport

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 60 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.