До старту
залишилось
  • Офіційний партнер
  • Партнери
  • Офіційний партнер
  • Локація
  • Партнер смуги перешкод
  • Офіційний партнер
  • Youtube партнер
  • Водний партнер
  • Страховий партнер
  • Організатор
  • Співорганізатор

Розклад

Розклад змагання:

17 червня 2023 р. – м. Київ, Кільцева дорога, 1 –  ТРЦ Respublika Park, центральний паркінг.

09:00 – Відкриття «Містечка змагань»

09:00 – 18:30 – Робота камер схову

09:00 – 10:00 – Видача стартових пакетів (містечко змагання, центральний паркінг)

09:35 – Руханка для учасників змагання

09:50 – Відкриття змагання

10:00 – Старт 1 раунду Змагання

18:30 – Закриття «Містечка змагань»

 

18 червня 2023 р. – м. Київ, Кільцева дорога, 1 –  ТРЦ Respublika Park, центральний паркінг.

09:00 – Відкриття «Містечка змагань»

09:00 – 18:30 – Робота камер схову

09:35 – Руханка для учасників змагання

09:50 – Відкриття змагання.

10:00 – Старт 3 раунду Змагання

18:30 – Закриття «Містечка змагань»

 

ЗМАГАННЯ:

17 червня  2023 р. – м. Київ, Кільцева дорога, 1 –  ТРЦ Respublika Park

Раунд 1:

10:00 – 11:00  Блок А| Хлопці 8-10 років

11:10 – 11:45   Блок А| Дівчата 8-10 років

11:45 – 12:00 Перерва

12:00 – 12:30 Блок В| Дівчата 11-12 років

12:30 – 13:00 Блок В| Хлопці 11-12 років

13:00 – 13:45 Перерва

Раунд 2:

13:45 –  14:45  Блок С| Хлопці 8-10 років

14:45 – 14:15 Перерва

Естафета

14:15 – 17:00  Естафета

 

НЕДІЛЯ — ДЕНЬ 2

18 червня 2023 р. – м. Київ, Кільцева дорога, 1 –  ТРЦ Respublika Park

 

Раунд 3 (1/8 фіналу):

10:00 – 10:30 Хлопці 8-10 років

10:30 – 11:00  Перерва

Раунд 4 (1/4 фіналу):

11:00 – 11:15  Дівчата 11-12 років

11:20 – 11:35  Хлопці 11-12 років

11:45 – 12:00 Дівчата 8-10 років

12:10 – 12:25 Хлопці 8-10 років

12:25 – 13:00 Перерва

Раунд 5 (Півфінал):

13:00 – 13:10  Дівчата 11-12 років

13:10 – 13:20  Хлопці 11-12 років

13:30 – 13:40 Дівчата 8-10 років

13:40 – 13:50 Хлопці 8-10 років

13:50 – 14:30 Перерва

Раунд 6 (Фінал):

14:30 – 14:40 Дівчата 11-12 років

14:40 – 14:50 Хлопці 11-12 років

15:00 – 15:10  Дівчата 8-10 років

15:10 – 15:20  Хлопці 8-10 років

15:30 – 16:00  Нагородження